W aktualnej edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” SI-Consulting otrzymało certyfikat jakości biznesu, diamentową statuetkę Przedsiębiorstwa Fair Play 2022, a także nagrodę główną Programu – Statuetkę Przedsiębiorstwo Fair Play 2022.

Końcówka roku przyniosła SI-Consulting kolejne wyróżnienia – firma od wielu lat szczyci się tytułem Przedsiębiorstwa Fair Play, jednak tym razem wśród przyznanych nagród znalazł się także tytuł i certyfikat jakości biznesu, diamentowa statuetka Przedsiębiorstwa Fair Play 2022, a także nagroda główna Programu – Statuetka Przedsiębiorstwo Fair Play 2022.

Przyznane przez kapitułę XXV edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play wyróżnienia utwierdzają firmę w przekonaniu, że wykonywana na co dzień praca naprawdę ma sens: „zaufanie, uczciwość i szacunek – tak się buduje, i tak się w naszym rozumieniu powinno budować biznesy” powiedziała na Wielkiej Gali Przedsiębiorstwa Fair Play 2022 Prezes SI-Consulting, Pani Elżbieta Piechota, która osobiście odebrała wszystkie nagrody.

Elżbieta Piechota Grupa Impel

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z Wielkiej Gali Przedsiębiorstwa Fair Play 2022:

Czym jest Przedsiębiorstwo Fair Play? Program istnieje od 1998 roku i jego ideą jest „zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.”

Aktualności