W 2020 r. SI-Consulting  uzyskało kod NCAGE i dołączyło do grona podmiotów upoważnionych do udziału w przetargach natowskich. Dziś spółka współpracuje z NATO w ramach kilku różnych projektów.

Wśród realizowanych działań SI-Consulting wspiera Centrum Cyfrowych Innowacji (Innovation Hub) mieszczące się przy bazie NATO w Norfolk. Szczegóły projektów są ściśle tajne ze względów bezpieczeństwa, jednak w przypadku jednego – prowadzonego pod nazwą JEDI (skrót od JTAC Enterprise Data Infrastructure) uchylamy rąbka tajemnicy. To projekt stworzenia cyfrowego rozwiązania, które pozwoli potwierdzać kwalifikacje i certyfikaty posiadane przez wybranych pracowników służby. I nie chodzi tu o zwykłych żołnierzy, ale JTAC (Joint Terminal Attack Controller) – czyli wysoce wykwalifikowanych nawigatorów naprowadzania lotnictwa. Takiej klasy specjaliści regularnie szkolą się i podnoszą swoje kwalifikacje, a posiadane przez nich certyfikaty muszą być pod stałą kontrolą. Narzędzie, nad którym pracuje SI-Consulting ma właśnie ułatwić weryfikację umiejętności nawigatorów i to w sposób prosty i całkowicie zdigitalizowany.
Uczestniczenie w tym projekcie to bez wątpienia współpraca wysokich lotów, a SI-Consulting spodziewa się kolejnych takich realizacji. Spółka znajduje się w systemie kodyfikacyjnym NATO i widnieje w bazie firm dostarczających rozwiązania technologiczne dla np. Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej czy wojsk państw Sojuszu Północnoatlantyckiego.

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.