Mobilna gra Fitale została stworzona przy udziale deweloperów z SI-Consulting, spółki działającej w ramach Grupy Impel. Aplikacja dostępna jest w sklepie AppStore, a jej celem jest zachęcenie w niestandardowy sposób do aktywności fizycznej.

​W powstanie aplikacji Fitale zaangażowany był zespół deweloperów z SI-Consulting, działający w ramach Winnect sp. z o.o., zaproszony przez agencję Innovatika. Gra cieszy się coraz większą popularnością i została nominowana do prestiżowej nagrody Mobile Trends Awards 2022 w kategorii Gra Mobilna. O tym, kto zdobędzie nagrody zadecyduje kapituła konkursu, jednak internauci mają również wpływ na wyniki. Do 16 lutego trwa głosowanie, którego zwycięzcy otrzymają dodatkowe punkty w walce o główna nagrodę. Głos może oddać każdy na stronie konkursu.

Fitale to gra o charakterze move-to-health. Scenariusz gry osadzony jest w kosmosie i dotyczy podróżowania. Jak podkreślają autorzy scenariusza gry, dzięki Fitale każdy ziemski spacer może stać się niezwykłą kosmiczną wyprawą. Pomysłowa formuła ma zachęcać do aktywności fizycznej również najmłodszych, bo gra przeznaczona jest dla użytkowników już powyżej 4 r.ż.

Zgodnie z ideą gry, im więcej kroków użytkownik aplikacji zrobi w ciągu dnia, tym więcej światów odwiedzi w Fitale. Kroki graczy stają się paliwem pozwalającym na wzięcie udziału w misji eksploracji kosmosu. Fitale to ciekawa grafika, proste zasady i grywalizacja, która motywuje do codziennej aktywności fizycznej.  

Grę Fitale można bezpłatnie pobrać ze sklepu AppStore >> https://apps.apple.com/pl/app/fitale-space-walking-game/id1611755160?l=pl 

Aktualności